Темою обговорення стали питання, пов’язані зі вступною кампанією 2023 року та організацією навчального процесу в умовах воєнного стану. Валерій Сокуренко розповів про діяльність університету в м. Кам’янець-Подільський на Хмельниччині, де з нового навчального року разом із курсантами будуть навчатися студенти, про умови їх проживання у гуртожитках, про підготовку та облаштування захисних укриттів. Серед питань, які обговорювалися під час ефіру – спеціальності, за якими навчають студентів факультету № 6, можливість здобуття освіти у виші молоді, яка виїхала за межі України, умови проходження навчальної практики, онлайн та офлайн навчання студентів, перспективи їх подальшого працевлаштування, створення у м. Кам'янець-Подільський Автошколи для осіб з інвалідністю за проєктом МВС України, що реалізується в межах ініціативи Першої леді України Олени Зеленської «Без бар'єрів» тощо.

На ці та інші запитання Валерій Сокуренко дав відповідь у своєму інтерв’ю, яке можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/live/RmFTMik0geM?feature=share