Старша викладачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Наталія Філіпська взяла участь у презентації платформи «Як конфіскувати російські активи в Україні?», що проходила у м. Києві в офлайн та онлайн форматах. Захід організований та проведений рухом Transparency International, який з 2012 року допомагає Україні ставати сильнішою. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах.

Юридична радниця Transparency International Ukraine Наталія Січевлюк представила механізми конфіскації активів РФ та можливі проблеми при їх реалізації. Спікерами виступили: директорка Департаменту санкційної політики Мінʼюсту Інна Богатих, заступник начальника управління процесуального керівництва Офісу Генпрокурора Іван Кібальчич, суддя ВАКС Віталій Крикливий, заступник Міністра економіки Олексій Соболев.