Викладач кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Артем Білоусов взяв участь у Міжнародному онлайн-тренінгу «MyGRAMMARLab: Інноваційний інструмент для викладання та вивчення граматики англійської мови» від Міжнародного освітнього центру Dinternal Education. На тренінгу розглядалися сучасні способи викладання та вивчення граматики онлайн: перевернутий клас, відеоуроки, розвиток відповідальності студентів, ефективні вправи на контрольоване відпрацювання граматики в режимі онлайн, унікальні можливості платформи MyGrammarLab для гарантованого оволодіння граматикою студентами (рівні A2-C2). За результатами тренінгу Артем Білоусов набув досвіду з ефективного використання онлайн засобів для викладання граматики, враховуючи потреби дорослої аудиторії, та отримав сертифікат учасника.