Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна взяла участь у круглому столі за міжнародною участю «Мир. Безпека. Освіта», присвяченому 10-й річниці Дня українського миротворця ООН. Захід проходив на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди в партнерстві з ГО «Об’єднання миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни». Круглий стіл відбувся за участі представників Департаменту освіти, Департаменту міжнародного співробітництва, Департаменту по роботі з громадськими об’єднаннями, Департаменту в справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Міжнародної асоціації миротворців ООН «Солдати миру» AISP/SPIA, Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса, ГО «Окремий науково-освітній центр українського козацтва імені Г.С. Сковороди».

Важливість проведення круглого столу зумовлена актуальністю вивчення різноманітних аспектів забезпечення міжнародного миру і безпеки в умовах збройної агресії щодо України, дослідження ролі українських та іноземних миротворців у діяльності зі встановлення та підтримки миру, формування і розвитку педагогіки миру (в першу чергу — серед дітей і молоді).