Відбулась онлайн-зустріч курсантів факультетів № 2 та № 3 із військовослужбовцем Збройних Сил України Олександром Боровим та командиром полку «Азов» Віктором Цебриком, які героїчно та відважно захищають суверенітет та територіальну цілісність країни.

Військові розповіли про свій життєвий шлях, бойовий досвід виконання службових завдань на сході держави. Олександр Боровий зазначив, що він брав участь в обороні та звільненні Харківщини. Віктор Цебрик поділився спогадами про своє перебування в полоні та наголосив, що зробить усе, заради перемоги України над ворогом. Бійці зазначили, що поки вони боронять незалежність України, курсанти мають сумлінно навчатися та набувати практичних навичок, робити посильний внесок задля майбутньої перемоги: виготовляти маскувальні сітки, надавати донорську допомогу, брати участь у волонтерському русі.

Захід був організований керівним складом факультету № 2 з метою військово-патріотичного та національно-патріотичного виховання курсантської молоді.