Під час робочого візиту на Хмельниччину перший проректор університету Олександр Моргунов провів нараду із членами приймальної комісії та представниками керівного складу факультетів № 1 та № 4. Захід відбувся напередодні реєстрації вступників і випробувань із фізичної підготовленості, які розпочнуться з 22 липня. Перший проректор акцентував увагу присутніх на питаннях щодо забезпечення об’єктивного та прозорого оцінювання підготовки абітурієнтів під час вступної кампанії, неухильному виконанні функціональних обов’язків, неприпустимості будь-яких зловживань повноваженнями, дотриманні вимог антикорупційного законодавства.

Олександр Моргунов наголосив, якщо будуть апеляційні звернення вступників, вони розглядатимуться максимально оперативно та неупереджено у відповідності до визначеного порядку згідно з «Положенням про приймальну комісію ХНУВС».

Після наради перший проректор оглянув територію університету, укриття, а також перевірив хід ремонтних робіт у навчальному корпусі та гуртожитку.