Триває ознайомча практика для курсантів перших курсів факультетів № 1 та № 4, що проходить у Кам’янець-Подільському РУП ГУНП в Хмельницькій області. Після теоретичної підготовки та ознайомленням із правовими засадами організації і функціонування структурних підрозділів Національної поліції України, курсанти долучились до практичної складової своєї майбутньої професійної діяльності.

Представниками Харківського національного університету внутрішніх справ та Кам'янець-Подільського районного управління поліції створено необхідні умови для покращення професійної підготовки курсантів, формування у них ділових, моральних, особистих якостей, у майбутньому необхідних для виконання функціональних обов'язків на відповідних посадах у поліції.