Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрій Войціховський взяв участь в обговоренні доповіді Генерального секретаря міжнародної неурядової організації «Парламентарії за глобальні дії» (Parliamentarians for global action - PGA) професора Девіда Доната Каттіна (Ph.D Law) та директорки Кампанії Римського статуту PGA (Director of PGA’s Rome Statute Campaign) Фредеріки Швейгоферової на тему «Злочин агресії, міжнародний трибунал та внесення змін до Римського статуту».

Захід був проведений Center for Civil Liberties / Центром громадянських свобод у партнерстві з Київською школою прав людини та демократії, Українською асоціацією міжнародного права, Групою з міжнародного публічного права та політики у рамках Українського тижня міжнародного кримінального правосуддя. Учасниками обговорення стали видатні юристи, дослідники, експерти, державні службовці та представники міжнародних та регіональних організацій громадянського суспільства.