У Харківському національному університеті внутрішніх справ працює Автошкола для осіб з інвалідністю, яка реалізується в межах проєкту Першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів» Міністерством внутрішніх справ. Це курси з підготовки водіїв категорії «В» для осіб з інвалідністю, які бажають пройти теоретичну та практичну підготовку, щоб вперше отримати посвідчення водія або для тих, які вже мають посвідчення водія та потребують навичок керування автомобілем з ручним керуванням.
Адаптовані навчальні плани й програми, підтримка та консультації на кожному етапі навчання досвідчених тренерів. За результатами навчання – отримання посвідчення водія у територіальних сервісних центрах МВС. Кожен українець має бути соціально адаптованим і не залишатися на самоті зі своїми проблемами.
Заняття проходять за адресою: Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Лесі Українки, 14-а.
Довідки за телефоном: +38 (067) 968-08-28.