Питання створення у м. Кам’янець-Подільський ветеранського хабу для людей з інвалідністю обговорили директор Департаменту соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради Петро Середа та керівник Автошколи для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Марунчак.

Ветеранський хаб буде відкрито для учасників бойових дій, ветеранів, з метою їх соціальної адаптації. Тут проходитимуть круглі столи, бесіди, працюватимуть психологи, а також викладачі Автошколи для осіб з інвалідністю. Захисники та захисниці матимуть можливість вперше пройти навчання та отримати посвідчення на право керування транспортним засобом категорії «В» або, маючи посвідчення, перенавчитися керувати автомобілем з ручним керуванням.