Перед канікулярною відпусткою у межах «Дня дисципліни» з курсантами перших та третіх курсів факультету № 3 проведено інструктаж та підведено підсумки результатів навчання та служби за липень поточного року. У заході взяли участь представники керівного, науково-педагогічного складу університету та курсової ланки.

Проректор університету Анатолій Клочко наголосив на неухильному дотриманні курсантами правил особистої та пожежної безпеки, поведінки на водоймах, а також закликав не нехтувати сигналами повітряної тривоги. Звернув увагу на необхідність суворого дотримання Правил дорожнього руху України.

Завідувач відділення моніторингу відділу кадрового забезпечення підполковник поліції Сергій Терницький підкреслив необхідність дотримування законності, вимог службової дисципліни, Правил етичної поведінки поліцейських, правил поведінки поза службою та наголосив на неприпустимості порушень публічного (громадського) порядку.