Підбито підсумки тренінгу «Основи розслідування кіберзлочинів, у тому числі пов'язаних з торгівлею людьми» для працівників кіберполіції та міграційної поліції Національної поліції України, що проходив у Львові. Дистанційно у тренінгу взяли участь представники Харківського національного університету внутрішніх справ і Львівського державного університету внутрішніх справ.

Здобувачі вищої освіти, які успішно склали підсумкове тестування, отримали відповідні сертифікати, а курсант 3 курсу факультету № 4 Ярослав Єрьоменко ХНУВС, показавши найкращі результати тестування, одержав фірмовий рюкзак від представників Програми підтримки ОБСЄ.

Участь курсантів у тренінгу підкреслює активну роль університету у формуванні кваліфікованих фахівців у сфері правоохоронної діяльності, зокрема протидії кіберзлочинам і торгівлі людьми.