Харківський національний університет внутрішніх справ відкрив свої двері для абітурієнтів, які приїхали вступати до поліцейського вишу з усіх куточків нашої держави. Юнаки та дівчата, що мріють служити в лавах Національної поліції, пройшли реєстрацію та склали вступні випробування з оцінки рівня фізичної підготовленості – комплексну силову вправу, біг на 100 м та крос на 1000 м. Також відбулася індивідуальна співбесіда зі вступниками з оцінювання рівня їхньої вмотивованості, адже стояти на варті Закону, захищати права людей та їхню безпеку під силу лише мужнім і цілеспрямованим особистостям. Вступні випробування на денну форму навчання за державним замовленням пройшли одночасно на всіх локаціях університету – на  Вінниччині, Хмельниччині та в Сумах. Абітурієнти обирали такі поліцейські спеціальності, як «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Кібербезпека та захист інформації», «Облік і оподаткування», яким навчають на факультетах №№ 1-4 та в Сумській філії.

За результатами проведеної вступної кампанії держзамовлення майбутніх фахівців підрозділів Національної поліції виконано у повному обсязі й з 1 вересня в аудиторіях та на навчальних полігонах університету розпочнуть заняття розумні, енергійні, патріотично налаштовані й вмотивовані юнаки та дівчата, які обрали професію правоохоронця за покликанням душі та серця. Молоді люди, які не пройшли відбір за конкурсом, мають можливість стати студентами університету, вступивши на факультет № 6. За умови гарного навчання та високого рівня фізичної підготовленості вже після закінчення першого курсу, бажаючі матимуть можливість перейти на бюджетну форму навчання й стати курсантами університету. Будуємо майбутнє разом!