Харківський  національний університет внутрішніх справ бере активну участь в реалізації проєкту «Без бар’єрів», відкривши Автошколу для осіб з інвалідністю. Проєкт реалізується Міністерством внутрішніх справ за ініціативи першої леді України Олени Зеленської. Зараз, коли триває агресія РФ проти України, надзвичайно гострою є проблема соціальної адаптації учасників бойових дій, багато з яких отримали поранення, що призвели до інвалідності. Для таких людей в університеті започатковано курси з підготовки водіїв транспортних засобів категорії «В», які бажають пройти теоретичну та практичну підготовку, щоб вперше отримати посвідчення водія або для тих, які вже мають посвідчення водія та потребують навичок керування автомобілем з ручним керуванням.