Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ висловлює співчуття рідним і близьким відомого в Україні журналіста, харків’янина, який багато років очолював Харківську обласну організацію Спілки журналістів України – Олександра Олександровича Голуба. Завжди готовий до співпраці, надзвичайно доброзичливий, толерантний, порядний й виважений, щирий і відкритий у спілкуванні – таким Олександра Олександровича назавжди запам’ятають у Харківському національному університеті внутрішніх справ!

Вічна світла пам'ять професіоналу своєї справи, добрій і хорошій людині!

Довідково. Олександр Голуб народився 9 січня 1955 року. Закінчив Харківський державний педагогічний інститут ім. Сковороди за фахом «Вчитель української мови та літератури», у 1987 році отримав спеціальність журналіста. Олександр Голуб працював учителем Красноградської СШ № 3, кореспондентом, заввідділом Красноградської районної газети, редактором Нововодолазької районної газети, кореспондентом, редактором харківської обласної газети «Панорама», головним редактором республіканського «Сільського журналу». Із 1992 р. – головний редактор республіканської «Селянської газети». Він був депутатом Харківської обласної ради трьох скликань (1998–2010 рр.), головою правління Харківської обласної організації НСЖУ (з 2006 р.), заслуженим журналістом України (2004 р.), делегатом з’їздів НСЖУ, членом правління Спілки журналістів.