У заході взяли участь керівництво та особовий склад факультетів №№ 1-4 Харківського національного університету внутрішніх справ. День Державного Прапора та День Незалежності України – це пам'ять про покоління наших предків, які захищали свою землю, виборювали право жити у власній державі Україна – вільній і незалежній. Саме підняттям Державного Прапора України у супроводженні Гімну України традиційно розпочинаються всі заходи, що проходять в університеті. Саме під Українським Прапором сьогодні, як і тисячоліття тому, наші Герої знову захищають свою Україну від російського ворога, який намагається знищити її, знищити нашу націю, культуру, історію.

Наприкінці заходу відбувся виступ колективу художньої самодіяльності університету з патріотичною вокально-хореографічною композицією.