У День Державного Прапора України курсанти факультетів № 1 та № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у флешмобі «Об’єднані Україною», що був проведений Громадською організацією «Ратуша». Урочисте підняття Державного Прапора України площею 330 м² відбулось у трьох стихіях – на землі, на воді, у повітрі.

Майбутні правоохоронці разом із військовими, нацгвардійцями, поліцейськими, рятувальниками та медиками розгорнули на полі величезний український стяг над нещодавно скошеним колоссям. Прапор, піднятий квадрокоптером, підкорив небо над прадавніми Дністровськими кручами. Стрімкі катери вкрили водну гладь ріки Дністер синьо-жовтим полотном. Вшанування Державного символу України супроводжували спецтехніка усіх залучених до заходу служб і невтомні волонтерські фури.

На думку організаторів флешмобу, вогонь символізує серця усіх, хто щомиті робить свій внесок у Перемогу.