Із метою популяризації Автошколи для осіб з інвалідністю, яка працює на базі Харківського національного університету внутрішніх справ у м. Кам’янець-Подільський, відбулася робоча зустріч керівника Автошколи Олександра Марунчака з головою Громадської організації «Сім’ї загиблих і поранених в АТО» Наталією Якубовською. За роки своєї діяльності організація всебічно допомагає не лише родинам загиблих захисників України, вона підтримує військових, які приїжджають на ротацію, мають бойові поранення, отримують інвалідність внаслідок війни. Організація опікується їхньою соціальною, психологічною, юридичною та медичною підтримкою. Під час розмови керівники обговорили основні напрями співпраці Автошколи та Громадської організації. Олександр Марунчак зазначив, що учасники бойових дій з інвалідністю мають можливість вперше пройти навчання та отримати посвідчення водія на право керування транспортним засобом категорії «В» або, маючи посвідчення, перенавчитися керувати автомобілем з ручним керуванням.