Для першокурсників табірного збору факультетів №№ 1-4 ХНУВС кафедрою тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 були проведені додаткові заняття за темою «Алгоритм рекомендованих дій працівників поліції у разі надзвичайних ситуацій, ядерного вибуху та виникнення радіаційної небезпеки поза зоною спостереження АЕС».

Під час занять розглядалися питання: «Загальні рекомендації щодо дій працівників поліції при можливих надзвичайних ситуаціях», «Рекомендації щодо дій працівників поліції у разі ядерного вибуху», «Рекомендації щодо дій працівників поліції у разі раптового виникнення радіаційної небезпеки поза зоною спостереження АЕС», «Психологічна підготовленість працівників поліції до ядерного вибуху та виникнення радіаційної небезпеки».

Також здобувачів вищої освіти ознайомили зі змістом тривожної валізи та правилами надання першої домедичної допомоги у разі надзвичайних ситуацій, ядерного вибуху та виникнення радіаційної небезпеки.

Заняття провели працівники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки – т.в.о. завідувача кафедри Микола Боровик, доцент кафедри Тихін Шевченко та старший викладач Михайло Іншеков.