У День пам’яті захисників України – військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ разом із родиною випускника університету, Героя України Віталія Грицаєнка поклали квіти до меморіальної дошки, яку встановлено на честь Героя на фасаді Полтавської загальноосвітньої школи імені Бориса Серги, де навчався Віталій Грицаєнко. З перших днів повномасштабної війни він став на захист країни. Старший лейтенант Віталій Грицаєнко був заступником командира окремого загону спеціального призначення Національної Гвардії України «Азов» з бойової та спеціальної підготовки, позивний «Гоголь», загинув під час оборони Маріуполя.

Віталій Грицаєнко є і завжди буде взірцем патріотизму й мужності для сьогоднішніх і наступних поколінь українців. Вічна пам’ять і слава воїну, який захищав рідну землю!