У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Сфера дії трудового права та права соціального забезпечення».

Науковий форум відкрив ректор університету доктор юридичних наук, доцент, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він привітав учасників конференції, окреслив основні напрями роботи та побажав усім учасникам творчого натхнення.

Всеукраїнський статус конференції обумовлений участю в ній фахівців з усіх регіонів України, зокрема з 26 вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ України. У роботі конференції взяли участь особисто або надіслали тези доповідей 120 фахівців у галузі трудового права та права соціального забезпечення, у тому числі 28 докторів юридичних наук та 65 кандидатів юридичних наук. Також у конференції взяли участь практичні працівники: судді, прокурори, поліцейські, адвокати.

Під час засідання розглядалися такі питання, як загальні проблеми правового регулювання трудових відносин і відносин, пов’язаних із трудовими; напрями вдосконалення національного законодавства у сфері проходження державної служби; праця членів господарських товариств, виробничих кооперативів, фермерських господарств: трудо-правовий аспект; сучасні проблеми правового регулювання трудових відносин службовців правоохоронних органів; актуальні проблеми сфери дії права соціального забезпечення.