У День знань Харківський національний університет внутрішніх справ відвідали заступник голови Хмельницької ОВА Володимир Юр’єв, начальник Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Віталій Мельник, начальник Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області Василь Шкіндюк. Разом із проректором вишу Олександром Музичуком, деканами факультету № 4 Миколою Марчуком та факультету № 1 Віталієм Романюком вони оглянули аудиторії навчального корпусу, кабінет безпеки університету, обговорили низку робочих питань щодо подальшої співпраці.

Також цього дня відбулась зустріч проректора Олександра Музичука з ректором Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка Сергієм Копиловим і директором Кам'янець-Подільського фахового коледжу індустрії, бізнесу та інформаційних технологій Сергієм Никифорчиним.