30 правоохоронців пройшли конкурсний відбір і протягом шести місяців навчалися у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Вони отримували знання з тактико-спеціальної, вогневої, домедичної підготовки. Поліцейські нестимуть службу на вулицях міст, а згодом будуть залучені до більш складних завдань.

З успішним завершенням навчання від імені ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка випускників привітали ректор ХНУВС 2012-2015 рр. генерал-полковник міліції Сергій Гусаров та заступниця директора інституту післядипломної освіти ХНУВС майор поліції Світлана Фіалка. Вони побажали випускникам найміцнішого здоров'я, успіхів у професійній діяльності та переможного миру на нашій землі.

Командир полку поліції особливого призначення полковник поліції Сергій Щебетун подякував керівництву, педагогічному складу університету за якісну організацію навчального процесу в умовах воєнного стану.