У День знань представники факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали навчальні заклади м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області. Вони взяли участь у святкових заходах і привітали педагогічний склад, учнів та їхніх батьків із початком нового навчального року.

Завідувачка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства Тетяна Фоміна відвідала ліцей № 14, доцент кафедри адміністративного права та процесу Олександр Пабат – ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. Під час зустрічей зі старшокласниками представники університету розповіли їм, що цьогорічні випускники ліцеїв обрали професію поліцейського і вже успішно навчаються в університеті.

Завідувач кафедри теорії та історії держави і права Ігор Логвиненко та доцент цієї же кафедри Віктор Лазарєв напередодні свята також зустрілися з керівництвом ліцею № 12 та домовились про подальшу співпрацю у новому навчальниому році.