Здобувачі вищої освіти факультетів № 2 та № 3 Харківського національного університету внутрішніх взяли участь у біографічному, науковому і мистецькому заході – Стусівських читаннях. Як і в попередні роки, вони відбулися у Вінницькій обласній науковій універсальній бібліотеці ім. В. Отамановського.

Ім’я великого українського поета і патріота рідної землі Василя Стуса увійшло в нашу історію як важливий чинник національного пробудження й самоусвідомлення, стало символом духовної незламності й свободи українського народу. Під час заходу у виконанні дослідників, студентів, поетів, журналістів, освітян та митців звучали рядки із доробку незламного Василя Стуса, аналізувалася його постать і творчість.

Розуміння тяглості боротьби українського народу за збереження свого права на свободу і розвиток самобутньої національної культури є важливим чинником виховання патріотизму у молоді.

Захід був організований відділом соціально-гуманітарної роботи університету.