Декан факультету № 2 Ігор Назаренко вручив подяки молодшим командирам за активну участь у проведенні табірного збору 2023, сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну та активну участь у суспільному житті університету. Подяки отримали: Олександр Негуляєв, Вікторія Головненко, Дарина Іщенко, Віталій Малюта, Валерія Дегтярьова, Дмитро Бурлака, Юрій Кудінов, Владислав Лутанюк.

Подяками Управління протидії кіберзлочинам у Вінницькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України за належне відношення до виконання своїх обов’язків, проведену роботу та проявлення при цьому самовідданості і старанності, що суттєво вплинуло на забезпечення повноцінного функціонування та виконання завдань з протидії кіберзлочинам та з нагоди Дня Незалежності України нагороджені: Артем Левенець, Богдан Чорнокрижний та Артур Перепелиця.