Професор кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Ігор Зозуля та першокурсник цього ж факультету Роман Савчук відвідали Кам'янець-Подільський ліцей «Славутинка» Хмельницької обласної ради. Вони привітали учнів десятих-одинадцятих класів і вчителів із початком нового навчального року.

Старшокласники поспілкувалися з представниками університету щодо умов вступу до Харківського поліцейського вишу. Курсант Роман Савчук – цьогорічний випускник ліцею, поділились власним досвідом вступу, розповів чому обрав саме цей університет, як складав іспити. Багато запитань учні ставили про проходження табірного збору.

Кам’янець-Подільський ліцей №17 відвідав професор кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Кирило Черевко. Він розповів про переваги навчання в університеті, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, подальше навчання за обраними спеціальностями тощо.