У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся черговий випуск та вручення сертифікатів про проходження тренінг-курсу «Тренуй тренера». Сьогодні сертифікати отримали ще 12 працівників, серед яких 7 з університету.

Ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко відзначив, що отримання сертифікатів від Консультативної місії Європейського Союзу підвищує статус як самих працівників, так і університету в цілому. «Університет завжди готовий до нових проектів разом з Європейським Союзом, особливо, коли це стосується підвищення кваліфікації персоналу ХНУВС, що, у свою чергу, дійсно дає можливість стати вищим навчальним закладом  Європейського зразка».

Координатор регіонального представництва КМЄС Герріт Ян Вангелдер пообіцяв залучати науково-педагогічний склад Харківського національного університету внутрішніх справ для реалізації спільних міжнародних проектів.