Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко провів робочу нараду із керівним та науково-педагогічним складом факультету № 6. На початку заходу він вручив Подяку Вченої ради університету заступнику декана факультету № 6 Сергію Загородньому за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

Під час наради розглядалися поточні питання життєдіяльності факультету за різними напрямами роботи – навчальної, наукової, профорієнтаційної тощо. Ректор наголосив на важливості проведення заходів національно-патріотичного та військово-патріотичного спрямування з метою формування у молоді почуття гідності та громадянської свідомості.