Колективу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ представили нову заступницю декана. На цю посаду призначено кандидатку юридичних наук Наталю Машніцьку. Ректор вишу генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко зазначив, що, працюючи в університеті, Наталя Володимирівна зарекомендувала себе як професіонал, відповідальна та виважена людина, якій небайдужа доля закладу вищої освіти. Вона багато уваги приділяє питанням національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання молоді – одному з найважливіших напрямів роботи з молоддю в університеті. Ректор побажав Наталії Машніцькій наснаги та успіхів на новій посаді. Заступниця декана пообіцяла виправдати високу довіру та докласти усіх зусиль для виконання поставлених завдань.