Доцент кафедри криміналістики та судової експертології Харківського національного університету внутрішніх справ Лариса Купріянова у складі української делегації відвідала міжнародний конгрес, присвячений міжнародній солідарності стосовно забезпечення свободи і демократії в Ірані. Конгрес проходив у м. Париж, Франція.

На конгресі були розглянуті такі важливі питання: забезпечення громадянам Ірану участі у виборах політичних партій; заборона смертної страти; забезпечення свободи віросповідання; забезпечення рівних політичних та економічних прав всім громадянам; надання свободи вибору одруження, розлучення і працевлаштування; забезпечення кожному громадянину права на захист своїх інтересів у судах різної інстанції; заборона катувань в’язнів та затриманих за підозрою громадян; ліквідація всіх видів дискримінації жінок; визнання для кожної особи права на приватну власність, інвестування в бізнес; захист і надання медичної і фінансової допомоги біженцям з Ірану; звільнення Ірану від ядерної зброї та зброї масового ураження.

Представники країн-учасниць конгресу мали можливість виступити і надати пропозиції щодо реалізації актуальних питань.