Керівництво факультету № 1 разом із представниками структурних підрозділів Харківського національного університету внутрішніх справ провели зустріч із першокурсниками. Розпочав захід декан факультету Віталій Романюк, який зосередив увагу на правилах безпечного використання Інтернет-сервісів та соціальних комп’ютерних мереж. Старша наукова співробітниця відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності Катерина Маравська розкрила зміст, принципи та правила дотримання академічної доброчесності. Заступник декана з навчально-методичної роботи Василь Кікінчук оголосив набір до наукових гуртків кафедр навчального підрозділу та довів основні положення організації освітнього процесу.

Заступник декана Сергій Севрюков зупинився на питаннях дотримання дисципліни й законності на факультеті № 1. Фахівець відділу соціально-гуманітарної роботи Валентина Лаврусенко розповіла курсантам про особливості організації їх дозвілля, культурно-масових заходів з метою розкриття творчих здібностей і талантів здобувачів освіти, підвищення культурно-просвітницького рівня тощо. Представник відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Олена Васильєва висвітлила питання психологічного супроводу адаптації курсантів до специфіки навчання та умов їх подальшої професійної діяльності в підрозділах Національної поліції.