27–29 жовтня поточного року на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройшов чемпіонат України по боротьбі самбо серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівня акредитації. У ньому взяла участь і збірна команда спортсменів Харківського національного університету внутрішніх справ.

За результатами змагань представники університету завоювали золоту та дві бронзові медалі. І місце і нагороду найвищого ґатунку у вазі до 74 кг виборов курсант факультету № 1 Владислав Руднєв. Два третіх місця у різних вагових категоріях посіли жінки –  курсант факультету № 2 Марія Рак у ваговій категорії  до 60 кг і курсант факультету № 1 Владислава Сухомлін у ваговій категорії +78 кг.