В межах робочого візиту на Поділля відбулася зустріч начальника Головного сервісного центру МВС Миколи Рудика, начальника регіонального сервісного центру МВС Володимира Степанова, в.о. начальника територіального сервісного центру МВС Павла Шабанова з деканом факультету № 1 Віталієм Романюком та керівником Автошколи для осіб з інвалідністю ХНУВС Олександром Марунчаком. Представники сервісних центрів МВС ознайомилися з роботою Автошколи, цікавилися кількістю та наповненням груп слухачів автокурсів. Олександр Марунчак розповів та наочно продемонстрував як саме проходить навчальний процес, враховуючи потреби осіб з інвалідністю. Директор Автошколи звернув увагу на основні принципи проведення теоретичних і практичних занять на право керування транспортним засобом категорії «В».

Наприкінці зустрічі Микола Рудик зазначив, що у чотирьох регіонах України, серед яких і Хмельниччина, стартував пілотний проєкт, що передбачає оптимізацію екзаменаційної діяльності та запровадження онлайнзапису на практичний іспит. Це створить максимально комфортні умови для складання екзамену.