Професорка кафедри педагогіки та психології факультету № 3, докторка психологічних наук Наталя Мілорадова взяла участь у навчанні для психологів проєкту «ПОРУЧ» (тренінг «Батьківство без стресу» тренінгової програми з розвитку навичок позитивного батьківства для батьків/осіб, що їх замінюють), які відповідно до спеціалізації та досвіду залучені до проведення груп підтримки та навчальних програм на засадах когнітивно-поведінкового втручання для дітей і підлітків, батьків/осіб, що їх замінюють, та/або фахівців, що працюють з дітьми.

Навчання проходило за підтримки Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, ГО «ВГЦ «Волонтер», що реалізує компонент «ПОРУЧ» з питання психосоціальної підтримки та збереження психічного здоров’я дітей, батьків/осіб, які їх замінюють. До навчання також долучилися фахівці, що працюють із дітьми у межах проєкту «Надання психосоціальної підтримки та забезпечення правосуддя як складової частини кращого догляду для вразливих дітей».