Завідувач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Микола Боровик та доцент цієї ж кафедри Владислав Колісніченко спільно з поліцейським офіцером громади сектору взаємодії з громадами Гайсинського районного управління Національної поліції у Вінницькій області Богданом Мирончиком провели бінарне заняття на тему «Зупинка транспортного засобу з низьким та високим рівнем загрози» для курсантів 1 курсу факультету № 3, які навчаються за спеціальністю «Психологія».

Під час заняття здобувачі освіти дізналися про підстави та способи зупинення транспортного засобу з водієм, який вчинив або підозрюється у вчиненні правопорушення. Також курсантам розповіли про способи вилучення правопорушника з транспортного засобу з низьким та високим рівнем загрози. Здобувачі освіти ознайомилися з особливостями автотранспорту поліцейських, поспілкувалися з викладачами на тему «Правила дорожнього руху».