Старшим викладачем кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Катериною Пензєвою було організовано виїзд курсантів 4 курсу факультету № 2 до Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи. Спільно з начальником ВОБСМЕ, судово-медичним експертом вищої кваліфікаційної категорії, асистентом кафедри судової медицини та права ВНМУ Вячеславом Жуком та завідувачем відділом чергових експертів, судово-медичним експертом ВОБСМЕ Ігорем Плахотнюком проведено бінарне заняття із дисципліни «Судова медицина та психіатрія». Під час заняття було проведено розтин трупа, курсанти отримали практичні навички, зокрема щодо огляду трупів, правильного опису тілесних ушкоджень, проведення якісного, науково обґрунтованого дослідження тіл потерпілих осіб, а також вмінь, спрямованих на дослідження слідів біологічного походження, вирішення інших питань судово-медичного характеру. Присутні на занятті обговорили практичні аспекти призначення та проведення судово-медичних експертиз.

Із застосуванням  практичної складової курсанти закріпили теоретичні знання, набули необхідних практичних навичок, отримали досвід, який в подальшому буде спрямований на виконання завдань та обов’язків під час розслідування кримінальних правопорушень.