Для курсантів перших курсів факультетів № 2 і № 3 проведено зустріч з випускником Харківського національного університету внутрішніх справ 2018 року, який сьогодні захищає нашу державу. Капітан поліції Петро Черніков з 2014 року навчався на факультеті № 2 університету, активно займався спортом, був командиром групи. Після закінчення вишу працював оперуповноваженим карного розшуку, спецпризначенцем КОРДу. З лютого 2022 року брав активну участь у протидії збройній агресії РФ на Київському, Луганському та Харківському напрямках. На теперішній час у складі спеціального підрозділу Управління авіації Національної поліції України виконує бойові завдання на Бахмутському та Донецькому рубежах. Петро Черніков подякував керівництву університету за запрошення, із теплотою згадав свої курсантські роки, побажав майбутнім правоохоронцям сумлінно навчатися та постійно займатися своїм розвитком.