Працівниками відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи проведено профорієнтаційні зустрічі з випускниками 2023/2024 навчального року в місті Гнівань Вінницької області. Заходи відбулися за сприянням керівниці відділу освіти Гніванської міської ради Лілії Капули та керівництва Ліцею № 2 – директорки Ірини Бондарчук, Ліцею №1 – заступниці директорки з навчально-виховної роботи Тетяни Слободянюк і президентки школи Діани Вербової.

У заході взяли участь випускники чотирьох одинадцятих класів, яких представники університету ознайомили з особливостями та перевагами навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, факультетами університету, спеціальностями, за якими пропонується здобути освіту.

Старшокласникам також розповіли про особливості навчання курсантів і студентів, про порядок вступу до університету та про важливість і актуальність професії поліцейського.