Під час ранкового шикування особового складу факультетів № 2 та № 3 ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко вручив нагороди спортсменам університету, які посіли призові місця у чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO, що відбувся у м. Тернопіль. Серед нагороджених:

• курсант 1 курсу факультету № 2 Максим Обідченко (вагова категорія до 71 кг) – 2 місце;
  • курсант 2 курсу факультету № 2 Артур Губенко (вагова категорія до 57 кг) – 3 місце;
  • курсант 1 курсу факультету № 2 Богдан Білобородов (вагова категорія до 67 кг) – 3 місце.

Ректор університету побажав спортсменам не зупинятися на досягнутому та підкорювати нові вершини як у спорті, так і в навчанні.