Після капітального ремонту гостинно відкрив свої двері на Кам’янець-Подільській локації Харківського національного університету внутрішніх справ гуртожиток для студентів, які навчаються на факультеті № 6. Юнаки та дівчата, які приїхали із Вінниці, Хмельницького, Тернополя, Рівного, Івано-Франківська, Харкова та інших міст України заселилися у нові кімнати, облаштовані сучасними меблями. Для студентів створено зручні й комфортні умови – на кожному поверсі є душові кабіни, кімнати з пральними машинами та прасками, кухонні приміщення обладнані необхідною побутовою технікою. На першому поверсі гуртожитку працює магазин-буфет, де можна придбати як продукти, так і готові страви.

Серед тих, хто житиме у гуртожитку, – випускники шкіл, коледжів, ліцеїв із посиленою військово-фізичною підготовкою «Рятувальник» і «Правоохоронець». Студенти та їхні батьки були приємно вражені умовами. Спілкуючись із деканесою факультету № 6 Оксаною Брусаковою, вони висловили щиру вдячність керівництву Міністерства внутрішніх справ, особисто ректору університету генералу поліції третього рангу Валерію Сокуренку, спонсорам за чудові умови. Заселення до гуртожитку триватиме й надалі, а вже з 2 жовтня розпочнеться навчальний процес у режимі офлайн. Студенти зайдуть у світлі, нові аудиторії, де будуть слухати лекції викладачів вишу, братимуть участь у семінарських і практичних заняттях, займатимуться у наукових гуртках, спортивних секціях, братимуть активну участь у громадському житті університету та міста. Студенти також матимуть можливість навчатися в Автошколі ХНУВС, де створено всі умови, щоб вони та їхні батьки, які є учасниками бойових дій, особи з інвалідністю та всі бажаючі могли пройти навчання, отримати посвідчення водія категорії «В» або підвищити рівень безпечного керування автомобілем.