Студенти 3-го курсу факультету № 6 Харківського національного університету  внутрішніх справ відвідали Харківський міський центр зайнятості.

Захід був проведений за ініціативи доцента кафедри правового забезпечення господарської діяльності Тетяни Колєснік.

Під час зустрічі провідний фахівець з профорієнтації Харківського міського центру зайнятості Наталя Поставна ознайомила студентів із сучасним станом ринку праці в Харківській області, надала низку корисних порад щодо вибору місця роботи, складання резюме, підготовки мотиваційних листів тощо.

Юнаки та дівчата пройшли базове профорієнтаційне тестування, спрямоване на визначення здібностей та особистісних якостей, необхідних для успішного працевлаштування.