Старша викладачка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Юлія Митрофанова та практикуючий адвокат Антон Санкін в режимі онлайн провели бінарне заняття зі студентами-правознавцями 2 курсу факультету № 6. Тематика практичного заняття було присвячена питанням кримінальної відповідальності.

Антон Санкін розповів студентам про свою професійну діяльність, про досвід роботи слідчим. Здобувачі освіти ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді. Адвокат наголосив на важливості вивчення теорія для успішної  реалізації себе як спеціаліста у майбутній професійній діяльності та навів конкретні приклади зі своєї практики.

Заняття пройшло активно. Наприкінці зустрічі здобувачі освіти подякували Антону Санкіну за цікаве й змістовне заняття.