Старша викладачка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Юлія Митрофанова разом з викладачкою кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології Юлією Дорошенко провели в режимі онлайн бінарне заняття зі студентами-правознавцями 2 курсу факультету № 6.

Мета заняття – продемонструвати взаємозв’язок дисциплін «Кримінальне право» та «Кримінальний процес» та його важливість при застосуванні у майбутній професійній діяльності.

Викладачі розповіли в чому саме полягає зв’язок та навели приклади з практики. Бінарне заняття пройшло активно, здобувачі освіти ставили багато запитань стосовно практичних проблем проведення досудового розслідування та важливості правильного застосування знань з кримінального права та процесу.