Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Лариса Сазанова разом зі слідчим відділення розслідування злочинів Ковельського районного управління поліції Національної поліції України у Волинській області Анастасією Корольовою та дільничним офіцером поліції відділу превенції Шепетівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Юлією Якимчук провели бінарне заняття для курсантів 4 курсу факультету № 1 із дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» за темою «Огляд місця скоєння злочину».

Викладачка ознайомила курсантів з термінологією за темою, обговорила визначення понять «місце злочину», «місце події» та «огляд місця події». Працівники поліції Анастасія Корольова та Юлія Якимчук поділилися досвідом роботи в підрозділах, розповіли про завдання та етапи огляду місця події. Такі заняття за участі працівників поліції сприяють підвищенню рівня знань та обізнаності курсантів щодо роботи слідчих підрозділів та підрозділів превентивної діяльності.