У Харківському національному університеті внутрішніх справ триває Рік англійської мови. У рамках цього заходу кафедра іноземних мов факультету № 1 провела конкурс мультимедійних презентацій «Подорож до Великобританії».  Команди чотирьох факультетів університету представили своє бачення країни, мову якої вони вивчають. Автори робіт надали інформацію про географічне розташування та історію країни, її економічні, наукові та культурні досягнення, визначні місця та інші цікаві факти. Мультимедійні презентації були виконані творчо, привабливо та оригінально.

Члени журі відзначили високий рівень виконання презентацій, які супроводжувалися усним коментарем англійською мовою. За результатами конкурсу I місце вибороли студенти факультету № 6, ІІ місце поділили між собою факультети № 1 і № 2, третє місце зайнявфакультет № 4.

На захід були запрошені учні ліцею «Правоохоронець», які виявили бажання взяти участь у наступному конкурсі презентацій, присвяченому Сполученим Штатам Америки.