У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочалися змагання з рукопашного бою серед курсантів та студентів вищого навчального закладу.

Спортивний захід відкрив перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець. Він привітав учасників змагань, побажав їм перемоги в чесній боротьбі, а також зазначив, що проведення подібних заходів сприяє розвитку морально-вольових та фізичних якостей майбутніх працівників поліції, залученню широких верств населення до спорту, дотриманню здорового способу життя.

Перемоги в чесній боротьбі спортсменам побажав і проректор університету Анатолій Клочко.

Змагання проводяться в особистій та командній першості. Переможці у командному заліку будуть нагороджені перехідним кубком та дипломом. Переможці та призери особистої першості у кожній ваговій категорії отримають дипломи відповідного ступеня.

За результатами змагань буде відібрано кандидатів до збірної команди університету.