Сьогодні проблема цифрової безпеки стосується кожного. У світі, де майже всі мають гаджети, підключені до інтернету, важливо знати, як убезпечити свою цифрову особистість, зменшити ризики витоку персональних даних та втрати цінної інформації.

Доценти кафедри іноземних мов факультету № 4 Олег Гончарук та Валентина Кочина, старші викладачі цієї ж кафедри Артем Білоусов, Лариса Сазанова та викладачка Наталія Олендра закінчили онлайн-курс «Цифрова безпека на персональному рівні», наданий через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus. Докладно було розглянуто найпоширеніші цифрові загрози та як на них правильно реагувати; проаналізовано, які дані потрібно захищати та яким чином. Викладачі отримали поради, цінний досвід й сертифікати успішного проходження навчального курсу.