Відбулося онлайн-засідання наукового гуртка кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ за темою «Академічна доброчесність». У засіданні гуртка, що проходило під головуванням доцентки кафедри Олени Шахової, взяли учать студенти й викладачі кафедри соціології та психології.

Під час засідання гуртка професорка кафедри докторка соціологічних наук Ірина Нечитайло виступила із доповіддю «Академічна доброчесність у закладах освіти», зробивши особливий акцент на різновидах порушень академічної доброчесності (академічний плагіат, самоплагіат, фабрикація, фальсифікація, списування, обман, хабарництво, необ’єктивне оцінювання) та на видах академічної відповідальності за ці порушення.

Після доповіді викладачі й студенти обговорили приклади порушення академічної доброчесності в Україні та інших країнах світу, які мали наслідки від повторного проходження оцінювання до руйнування політичної та/або професійної кар’єри порушника.