Старша наукова співробітниця відділення організації наукової роботи відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності доктор філософії Катерина Маравська, науковий співробітник цього ж відділу Симон Сербенюк, директорка наукової бібліотеки університету Олена Музика взяли участь у засіданні круглого столу «Дотримання академічної доброчесності в закладах вищої освіти», який проводився на базі Львівського державного університету внутрішніх справ. Учасники круглого столу обговорили питання, пов'язані із дотриманням академічної доброчесності в освітньо-науковому середовищі у воєнний час. Відзначили необхідність прийняття Закону України «Про академічну доброчесність»; використання онлайн-сервісу Unicheck для перевірки академічних текстів на плагіат. Розглянули низку інших питань: штучний інтелект як загроза розвитку науки і освіти в Україні; особливості застосування нових функцій антиплагіатної системи Strike Plagiarism щодо виявлення текстових запозичень, отриманих за допомогою штучного інтелекту тощо.

Олена Музика виступила із доповіддю «Роль наукової бібліотеки ХНУВС у впровадженні принципів та правил академічної доброчесності в університеті».

Інформація, якою ділилися учасники Круглого столу сприятиме розвитку навичок добросовісної та коректної роботи із джерелами інформації, дотриманню вимог наукової етики й поваги до інтелектуальної власності інших осіб тощо.